Oczyszczalnie ścieków i gospodarka wody deszczowej


Planujesz montaż oczyszczalni lub szczelnego szamba betonowego? Zastanawiasz się czy warto gromadzić deszczówkę?

Dobrze trafiłeś!

Pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie, dobrać produkt i rozwiać wszelkie wątpliwości.

  Oferujemy Państwu sprzedaż, montaż oraz serwis niezawodnych produktów marki HABA RL. Jest to naszym zdaniem najlepsza marka na polskim rynku. Po szeregu spotkań, szkoleń i montaży jesteśmy w stanie zapewnić klienta o jakości działania tych urządzeń oraz o ich bezawaryjnosci. Szeroki asortyment marki pozwoli Nam doskonale dobrać produkt indywidualnie pod potrzebę klienta. Kontaktując się z nami możesz uzyskać fachowe doradztwo zupełnie za darmo. Współpracując z nami nie tylko zyskasz niezawodny produkt potwierdzony wieloletnią gwarancją ale również serwis, który pozwoli Ci spać spokojnie.

  Firma HABA to polska firma rodzinna, która działa na rynku już ponad 25 lat. Fakt ten świadczy o tym, że jest ona rzetelna i posiada ogromne doświadczenie. Ich produkty poddawane są szerokiej skali badaniom i testom a dzięki swojej innowacyjności wyprzedza konkurencję. Oczyszczalnie biologiczne tej marki posiadają nawet 25 lat gwarancji. Są one w 100% bezzapachowe, a klarowne i oczyszczone ścieki same trafią do Twojego ogrodu, który będzie utrzymywał się w znakomitej kondycji bez potrzeby oddzielnego systemu nawadniania. Wywóz odpadów możesz tym samym ograniczyć do jednego razu w ciągu 5 lat. Wszystkie te korzyści pozwolą Tobie i Twoim bliskim czuć się komfortowo każdego dnia.

  Oczyszczalnie te nie tylko doskonale oczyszczą Twoje ścieki, ale również znakomicie wkomponują się w Twój ogród. Jeżeli zaplanujesz go w odpowiednim czasie możemy sprawić, że oczyszczalnia stanie się zupełnie niewidoczna, a roślinność wokół niej będzie się znakomicie utrzymywała nawet w suche lata.

Kalkulacja dla 4 osobowej rodziny (~15m3/miesiąc)
Kalkulacja dla 4 osobowej rodziny (~15m3/miesiąc)

 

 

Zwrot takiej inwestycji następuje już po 2 latach eksploatacji.
Każdy następny rok pozwala Ci zaoszczędzić kolejne 3000zł.

  Więcej informacji na temat marki HABA można znaleźć na stronie producenta.